O nás

Kdo jsme a co děláme


Vzdělávací agentura AKTUÁLNÍ PARAGRAFY JUDr. Pavel Chládek, s.r.o. pořádá odborné semináře zaměřené zejména na nové právní předpisy a problematiku týkající se veřejné správy. V této oblasti působíme již od roku 2002. Našimi zákazníky jsou převážně ministerstva, obce, kraje a jiné správní úřady. Kromě veřejných seminářů zajišťujeme také školení pracovníků přímo v prostorách objednatele.

Naše vzdělávací agentura je akreditovaná Ministerstvem vnitra ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb. jako vzdělávací instituce pod číslem akreditace: AK/I-6/2020.

Pro výuku na našich kurzech vybíráme vždy lektory patřící v daném oboru k profesionální špičce. Obvykle se jedná o odborníky, kteří se autorsky podíleli na tvorbě předmětného právního předpisu. Spolupracujeme ale i s dalšími zkušenými profesionály.

Pořádné kurzy koncipujeme s ohledem na přání a potřeby našich zákazníků. Vždy se snažíme Vám vyjít maximálně vstříc, abyste si z kurzu odnesli nejen nové informace, ale i příjemný pocit z užitečně stráveného času. Pokud máte problém nebo dotaz, se kterým bychom Vám mohli pomoci, s důvěrou se na nás obraťte! Potěší nás i vyjádření Vaší kritiky, stížnosti, rady nebo připomínky, protože díky tomu se naše služby neustále zlepšují. Těšíme se na setkání na některém z našich veřejných seminářů nebo přímo ve Vaší organizaci!

JUDr. Pavel Chládek
ředitel, odborný garant